KUL- uroczyste nominacje

  • 22.02.2019, 12:52
  • Redakcja PL
KUL- uroczyste nominacje
21 lutego na KUL odbyły się uroczyste nominacje na stanowiska profesorów oraz promocje doktorskie i habilitacyjne. Dyplomy doktorskie otrzymało 24 młodych naukowców: 7 z Wydziału Nauk Humanistycznych, 6 z Wydziału Prawa Kanonicznego i Administracji oraz z Wydziału Nauk Społecznych, 3 z Wydziału Teologii oraz 2 z Wydziału Filozofii.

Czterech naukowców odebrało dyplom doktora habilitowanego: z Wydziału Teologii ks. dr hab. Marcin Kowalski oraz dr hab. Adam Zadroga, a z Wydziału Nauk Humanistycznych dr hab. Irena Wodzianowska oraz ks. dr hab. Sławomir Zych.

Nominacje na stanowisko profesora, z rąk rektora KUL ks. prof. Antoniego Dębińskiego, otrzymało dwóch naukowców z Wydziału Teologii ks. dr hab. Jacek Goleń i ks. dr hab. Grzegorz Pyźlak.

Fotorelacja: http://www.kul.pl/21-02-2019-nominacje-profesorskie-i-promocje-doktorskie,gal_17055.html

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe