"JAK PRZEŻYĆ NA MOTOCYKLU"

  • 20.02.2019, 12:32
  • Redakcja PL
"JAK PRZEŻYĆ NA MOTOCYKLU"
W najbliższą sobotę, 23 lutego br. do auli Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego S.A. przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w Lublinie, gdzie odbędzie się bezpłatne szkolenie pod nazwą "JAK PRZEŻYĆ NA MOTOCYKLU?”.

Przewidziany program szkolenia / wykładu będzie składał się m.in. z następujących paneli tematycznych: 1. Statystyki i przyczyny zdarzeń drogowych, w których uczestniczyli motocykliści. 2. Udzielanie pierwszej pomocy i zabezpieczenie miejsca wypadku. 3. Podstawy przygotowania i zabezpieczenia motocykla do jazdy. 4. Dobór oraz dopasowanie odzieży i ochronnego sprzętu motocyklowego. 5. Przedstawienie i omówienie technik motocyklowych oraz zasad bezpiecznego i świadomego poruszania się moto/jednośladem na drogach twardych i w terenie. Akcja organizowana przez Moto-Sekcję Motocyklową Klub Sportowy potrwa w godzinach 15.00 - 19.00. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe