Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"- repertuar

  • 19.02.2019, 10:43
  • Redakcja PL
Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"- repertuar pixabay
23.02.2019 r. 15:30 ZAKOCHANA BEZ PAMIĘCI reż. Sylvie Testud 17:30 SNY WĘDROWNYCH PTAKÓW reż.C. Gallego, C. Guerra

ZAKOCHANA BEZ PAMIĘCI (97’)

reż. Sylvie Testud
obsada: Juliette Binoche, Mathieu Kassovitz, Aure Atika

Belgia/Francja/Luksemburg 2012

Cena: ulgowy 12 zł, normalny 14 zł

Z kartą promocyjną piąty seans gratis

 

Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak się jej przynajmniej wydawało... Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało...

 

zakochana.jpg

 

SNY WĘDROWNYCH PTAKÓW (125’)

reż.C. Gallego, C. Guerra
obsada: Natalia Reyes, Carmina Martinez, Jose Acosta

Kolumbia/Meksyk/ Niemcy 2018

Cena: ulgowy 12 zł, normalny 14 zł
Z kartą promocyjną piąty seans gratis
 

"Sny wędrownych ptaków" to zachwycająca wizualnie opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykowego. Akcja rozgrywa się na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku na odległym i wietrznym pustkowiu na granicy kraju. Miejscowa rodzinie z plemienia Wayúu angażuje się w niezwykle dochodowe zajęcie, jakim była wtedy sprzedaż marihuany amerykańskim hippisom. Gdy zachłanność i namiętność ścierają się z honorem, rozpoczyna się wojna wyniszczająca klany. Życie członków rodziny Wayúu, ich kultura oraz tradycje przodków są w niebezpieczeństwie. Chciwość i rywalizacja między gangami stawiają pod znakiem zapytania tradycyjne wartości przekazane przez przodków.

sny.jpg
Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe