Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów"

  • 12.02.2019, 11:22
  • Redakcja PL
Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów" pixabay
16.02.2019 r. 15:30 KINO ABC JAK PIES Z KOTEM Polska 2018, reż. Janusz Kondratiuk 17:30 DKF „16” ONI Włochy/Francja 2018 reż. Paolo Sorrentino

JAK PIES Z KOTEM

 

reż. Janusz Kondratiuk
obsada: Olgierd Łukaszewicz, Robert Więckiewicz, Aleksandra Konieczna
Cena: ulgowy 12 zł, normalny 14 zł
Z kartą promocyjną piąty seans gratis
 

 

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

 

jak pies z kotem.jpg

 

ONI

 

reż. Paolo Sorrentino
obsada: Toni Servillo, Kasia Smutniak,
Riccardo Scamarcio
Cena: ulgowy 12 zł, normalny 14 zł
Z kartą promocyjną piąty seans gratis

 

 

 

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

 

z24303108V,-Oni---rez--Paolo-Sorrentino--Toni-Servillo.jpg
 
 
Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe