Kino ABC

  • 30.01.2019, 12:11
  • Redakcja PL
Kino ABC
01.02.2019 r. 17:30 ZABAWA, ZABAWA Polska 2018, reż. Kinga Dębska obsada: Agata Kulesza, Dorota Kolak, Maria Dębska, Marcin Dorociński, Mirosław Baka (88’) 02.02.2019 r. 15:30 ZIMNA WOJNA Polska 2018, reż. Paweł Pawlikowski, obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza (88’) 17:30 ZABAWA, ZABAWA Polska 2018, reż. Kinga Dębska, obsada: Agata Kulesza (88’)

ZIMNA WOJNA
reż. Paweł Pawlikowski
obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza, Borys Szyc
Polska 2018 (88’)

Cena: ulgowy 12 zł, ulgowy 14 zł
Z kartą promocyjną piąty seans gratis

 

 

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w ,,Zimnej wojnie" rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

 

 

zimna.jpg

 

ZABAWA, ZABAWA
reż. Kinga Dębska
obsada: Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Maria Dębska, Dorota Kolak
Polska 2018 (88’)
Cena: ulgowy 12 zł, ulgowy 14 zł
Z kartą promocyjną piąty seans gratis

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

zabawa zabawa.jpg

ZAPRASZAMY!

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe