BRAVE BAND ponownie aktywowany

  • 30.01.2019, 10:46 (aktualizacja 30.01.2019, 10:59)
  • Redakcja PL
BRAVE BAND ponownie aktywowany
LITPOLUKRBRIG rozpoczęła coroczny trening sztabowy BRAVE BAND. W ciągu tygodnia wielonarodowy personel przetestuje i wykorzysta swoje zdolności do kierowania jednostkami afiliowanymi w trakcie operacji na teatrze działań.

W międzyczasie, stosując procedury NATO, uczestnicy przeprowadzili kolejne etapy wojskowego procesu decyzyjnego dla operacji obronnych.

W zeszłym tygodniu nasi żołnierze przeprowadzili warsztaty na temat wojskowego procesu decyzyjnego. Nowa rotacja była w nie zaangażowana po raz pierwszy. Trening sztabowy BRAVE BAND składa się z dwóch części: pierwsza część przeznaczona jest dla Dowództwa, a druga zaś dotyczy jednostek afiliowanych. Podczas tego ćwiczenia Dowództwo Brygady rozwinęło stanowisko dowodzenia. Personel sztabu przeprowadzi proces planowania i przygotuje rozkaz Dowódcy dla jednostek afiliowanych. Zostanie on wdrożony podczas drugiej części BRAVE BAND, gdy zaangażowane będą jednostki afiliowane. Mamy możliwość przetestowania ich przydatności i lepszego przygotowania do przyszłych zadań "- jak wyjaśnił pułkownik
Michał Małyska, Szef Sztabu LITPOLUKRBRIG.

Redakcja PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe