Lublin: Zmiany kadrowe w Zarządzie Dróg Wojewódzkich

  • 22.01.2019, 09:18
  • RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Lublin: Zmiany kadrowe w Zarządzie Dróg Wojewódzkich RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Andrzej Sieńko został pełniącym obowiązki dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie (ZDW). Zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora Andrzeja Gwozdę. Nowy szef ZDW zostanie wybrany w konkursie.

Andrzej Sieńko ma 64 lata. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Lublinie na Wydziale Zootechniki, a także kierunku „Budownictwo” w Państwowej Szkole Budownictwa w Lublinie. Ma 45-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Spółdzielni Kółek Rolniczych w Niedrzwicy Dużej jako Kierownik Zakładu Remontowo-Budowlanego czy w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie na stanowisku Starszego Technika-Hydrologa.

W latach 2002-2006 był Starszym Inżynierem w PKP PLK S.A. Od 2006 do 2008 roku pracował jako Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Łowieckiej. Od 2008 roku, do chwili obecnej związany jest z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie, gdzie pełni funkcję zastępcy Naczelnika Wydziału Administracji i Zaplecza Technicznego.

RP Marszałka Województwa Lubelskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe