KUL zaprasza na prezentację „Encyklopedii 100-lecia KUL”

  • 21.01.2019, 09:22
  • Dział Komunikacji KUL
KUL zaprasza na prezentację „Encyklopedii 100-lecia KUL” Dział Komunikacji KUL
W poniedziałek 21 stycznia Wydawnictwo KUL zaprasza na prezentację „Encyklopedii 100-lecia KUL”. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele komitetu redakcyjnego encyklopedii oraz Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński.

Dwutomowa „Encyklopedia 100-lecia KUL” przygotowana została, by zaprezentować dorobek uniwersytetu, nie tylko w zakresie działalności dydaktycznej i badań naukowych, ale także wkładu całego środowiska KUL w życie społeczno-polityczne, literackie, artystyczne i religijne kraju.

Niemal 3 tys. haseł, 530 zaangażowanych osób. Ponad 2 tys. not biograficznych osób związanych z uczelnią oraz m.in. uczelniane jednostki, obiekty, wydawnictwa, organizacje studenckie, towarzystwa, stowarzyszenia, jednostki kulturalno-artystyczne, symbole uniwersytetu, a także ważniejsze wydarzenia cykliczne. Encyklopedia ukazała się dzięki wsparciu finansowemu Towarzystwa Przyjaciół KUL.

Spotkanie odbędzie się o godz. 12.00 w Czytelni Teologiczno-Filozoficznej Biblioteki Uniwersyteckiej KUL (ul. Chopina 27, IV piętro). Po prezentacji będzie możliwość nabycia encyklopedii w promocyjnej cenie.

Dział Komunikacji KUL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe