Lubelski Dzień Babci i Dziadka

  • 18.01.2019, 09:04 (aktualizacja 18.01.2019, 09:09)
  • BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
Lubelski Dzień Babci i Dziadka pixabay.com
Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (21 stycznia) o godz. 16:00 w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie przy ul. Narutowicza 32a.

Uroczystość ma służyć nie tylko wyrażeniu podziękowań Babciom i Dziadkom, ale także pokazać jak ważne miejsce w pokoleniowym łańcuchu tradycji i wartości pełnią przedstawiciele starszego pokolenia.

Zapraszamy do wspólnego obejrzenia występów artystycznych o charakterze międzypokoleniowym, w wykonaniu dzieci, młodzieży i seniorów.

Szczegółowy program w załączniku.

Mieszkańców zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o dokonanie rejestracji telefonicznej pod numerem tel. 81 466 20 61

BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe