Mieszkańcy Lublina solidaryzują się ze społecznością Gdańska

  • 17.01.2019, 10:30
  • RP Prezydenta Miasta Lublin
Mieszkańcy Lublina solidaryzują się ze społecznością Gdańska facebook.com/MiastoLublin/
W geście solidarności z Mieszkańcami Gdańska, po tragicznej śmierci Prezydenta śp. Pawła Adamowicza, 17 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w Archikatedrze Lubelskiej pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Budzika odprawiona zostanie Msza św. w intencji zmarłego Prezydenta.

W uroczystości weźmie udział Prezydent Krzysztof Żuk, Radni Rady Miasta Lublin i przedstawiciele Urzędu Miasta.

W dniu pogrzebu Prezydenta śp. Pawła Adamowicza, w sobotę (19 stycznia) o godz. 12.00 zawyją syreny miejskie, a tuż po odegraniu hejnału na balkonie Ratusza, miejski trębacz odegra również melodię „Cisza”.

W Ratuszu w sali obrad Rady Miasta znajduje się księga kondolencyjna, która będzie dostępna dla mieszkańców w godz. 7.00-20.00 do soboty (19 stycznia) włącznie. W geście solidarności z Gdańskiem flaga miejska na Ratuszu została opuszczona do połowy masztu.

RP Prezydenta Miasta Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe