Zmiany w Departamencie Gospodarki i Współpracy Zagranicznej oraz w Biurze Rzecznika Funduszy Europejskich

  • 11.01.2019, 10:01
  • RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Zmiany w Departamencie Gospodarki i Współpracy Zagranicznej oraz w Biurze Rzecznika Funduszy Europejskich RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Nowym dyrektorem pełniącym obowiązki w Departamencie Gospodarki i Współpracy Zagranicznej został Tadeusz Buczek, który zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora Artura Habzę. Natomiast funkcję Rzecznika Funduszy Europejskich powierzono Elżbiecie Kędzierskiej, która zastąpiła Katarzynę Włodarczyk-Tomczyk.

Tadeusz Buczek w 2004 roku ukończył studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu nadzoru, kontroli i audytu wewnętrznego w gospodarce i administracji. Od 12 lat związany z samorządem i tematyką gospodarki regionalnej. Od 2007 roku pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie realizując liczne projekty z zakresu promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego m.in. w Departamencie Promocji i Turystyki, Departamencie Zdrowia i Polityki Społecznej czy Departamencie Gospodarki i Współpracy Zagranicznej. W ostatnich latach zajmował się zadaniami związanymi z obsługą inwestora oraz internacjonalizacją przedsiębiorstw.

- W związku z zarzutami prokuratorskimi uważamy, że dalsza współpraca z panem dyrektorem Arturem Habzą może negatywnie wpływać na wizerunek urzędu - wyjaśnia rzecznik prasowy marszałka Remigiusz Małecki.

Zmiany nastąpiły również w Biurze Rzecznika Funduszy Europejskich, gdzie w miejsce dotychczasowej rzecznik Katarzyny Włodarczyk-Tomczyk pełnienie obowiązków powierzono Elżbiecie Kędzierskiej.

Elżbieta Kędzierska w 1992 roku ukończyła studia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania i marketingu. Od 20 lat związana z samorządem. W latach 1998-2006 pełniła funkcję Dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, gdzie w 2005 roku wprowadziła System Zarządzania Jakością wg Normy PN-EN ISO 9001:2001 i uzyskała uprawnienia auditora wewnętrznego. Od 2007 roku pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie m.in. w Departamencie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego czy Departamencie Zdrowia i Polityki Społecznej.

RP Marszałka Województwa Lubelskiego

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe