Nowy dyrektor w Wojewódzkim Biurze Geodezji w Lublinie

  • 11.01.2019, 09:28
  • RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Nowy dyrektor w Wojewódzkim Biurze Geodezji w Lublinie RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Marek Banach został pełniącym obowiązki dyrektora w Wojewódzkim Biurze Geodezji w Lublinie.

Marek Banach ma 54 lata. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie i Marketing w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu informatyki w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunkach: Zarządzania projektami europejskimi oraz Zarządzania nieruchomościami. Jest również absolwentem studiów podyplomowych w OIC Poland na kierunku: Nadzór kontrola i audyt. Poza tym zdobył uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie: geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych, a także rozgraniczeń i podziałów nieruchomości oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych. Ukończył również wiele szkoleń, w tym: szkolenia z zakresu organizacji i zadań Archiwum Zakładowego, instrukcji kancelaryjnej, kontroli zarządczej w administracji publicznej, zamówień publicznych, opracowywania wniosku o dofinansowanie projektu z EFS czy zarządzania realizacją projektu. W 2018 roku rozpoczął studia podyplomowe Master of Buisness Administration na Politechnice Lubelskiej. Za swoją dotychczasową pracę zawodową otrzymał wiele nagród związanych ze zrealizowanymi pracami geodezyjnymi.

- Pan Marek Banach od początku swojej kariery zawodowej związany jest z Wojewódzkim Biurem Geodezji w Lublinie, gdzie zaczął pracę jako geodeta, a przez kolejne lata był kierownikiem pracowni terenowej, a następnie kierownikiem działu administracyjno-gospodarczego. Dzięki pracy na różnych stanowiskach mógł wnikliwie poznać koncepcje i metody zarządzania biurem - wyjaśnia rzecznik marszałka województwa Remigiusz Małecki.

RP Marszałka Województwa Lubelskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe