Urząd Miasta Lublin: Wydział Komunikacji będzie nieczynny w dniach 10-11 stycznia 2019 r.

  • 09.01.2019, 11:14
  • BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
Urząd Miasta Lublin: Wydział Komunikacji będzie nieczynny w dniach 10-11 stycznia 2019 r. lublin.eu Wydział Komunikacji ul. Czechowska 19A - nowa siedziba
Przypominamy, że jutro, tj. w czwartek (10 stycznia) i w piątek (11 stycznia) Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin nie będzie obsługiwał interesantów ze względu na przenosiny do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19A. W dniu dzisiejszym możliwe jest jeszcze załatwienie wszystkich spraw zgodnie z kompetencją tego wydziału w budynku przy ul. Leszczyńskiego 20.

Od poniedziałku (14 stycznia) zapraszamy mieszkańców do Wydziału Komunikacji, który funkcjonować będzie już przy ul. Czechowskiej 19 A. Nowa siedziba to możliwość stworzenia odpowiednich i wygodnych warunków obsługi. Interesanci będą obsługiwani przy 15 stanowiskach do rejestracji oraz dodatkowych 4 stanowiskach do odbioru gotowych dokumentów takich jak prawo jazdy czy dowód rejestracyjny. W budynku znajduje się sala obsługi o powierzchni ok. 400m2 i poczekalnia około 25m2 z 20 miejscami siedzącymi oraz odpowiednio dostosowane miejsca socjalno-sanitarne takie jak toalety, pokój dla matki z dzieckiem, czy pokój socjalny dla pracowników. Do obsługi interesantów wykorzystywany będzie system kolejkowy. W budynku znajduje się łącznie około 50 miejsc siedzących, a przy ścianach zamontowane są blaty, które umożliwiają uzupełnienie dokumentów w wygodny sposób. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jest wyposażony w windę, znajduje się przy nim także parking. Nowa siedziba posiada także odpowiednie archiwum do przechowywania dużych zasobów archiwalnych wydziału, które są wykorzystywane również w pracy bieżącej.

BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe