W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie powstanie Serenadowy Kącik Zabaw dla dzieci

  • 09.01.2019, 09:58 (aktualizacja 09.01.2019, 10:49)
  • ROmedia
W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie powstanie Serenadowy Kącik Zabaw dla dzieci pixabay.com
Ogromne zaangażowanie lokalnych mieszkańców, aż 198 651 głosów i jeden cel: radość dla najmłodszych – tak można podsumować finał akcji Serenada dla Dzieci Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Lublin, Człuchów, Ustrzyki Dolne, Lesko, Sokołów Podlaski i Brusy – to właśnie tu powstaną Serenadowe Kąciki Zabaw dla dzieci.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się aż 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych. Oto laureaci tegorocznej edycji:

  • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim
  • Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach

– Mimo zimowej aury za oknem, emocje, które towarzyszyły wszystkim w ostatnich dniach głosowania były nie do opisania. Ilość oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Cudowne jest to, że mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie tylko oddawali głosy, ale sami zaangażowali się w promocję akcji, zapraszając do głosowania swoje rodziny i znajomych m.in. za pośrednictwem różnych kanałów social media. Nie ma wątpliwości, że tak piękny finał naszej akcji nie byłby możliwy bez ich wsparcia i wielkiego serca – podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z wyjątkowych kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji z pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada.

– Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła tak duże zainteresowanie i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców poszczególnych miejscowości. Dostaliśmy mnóstwo wiadomości od pracowników placówek, ale i samych rodziców, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebne są tego typu miejsca dla najmłodszych. Już zaczynamy myśleć o kolejnej edycji, tak aby naszych wyjątkowych kącików z roku na rok było w Polsce coraz więcej – dodaje Aneta Mostowiec.

ROmedia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe