Powiat Chełmski: Spotkanie opłatkowe i koncert Haliny Frąckowiak

  • 07.01.2019, 13:29
  • KK
Powiat Chełmski: Spotkanie opłatkowe i koncert Haliny Frąckowiak Starostwo Powiatowe w Chełmie
4 stycznia 2019 r. w hali MOSiR w Chełmie odbyło się Powiatowe Spotkanie Opłatkowe. Gwiazdą wieczoru była Halina Frąckowiak.

Podczas spotkania odbywającego się w świątecznym klimacie noworoczne życzenia wszystkim mieszkańcom powiatu chełmskiego złożył Starosta Chełmski – Piotr Deniszczuk, gospodarz wieczoru. Licznie zgromadzonych Gości pobłogosławił ksiądz Jacek Jakubiec, proboszcz parafii pw. św. Jozefata w Rejowcu.

Uczestnicy spotkania podczas łamania się opłatkiem mogli wyrazić swoje życzenia i przekazać wzajemne serdeczności. Do pochylenia się na tajemnicą Narodzenia Pańskiego wszystkich zebranych zachęcił koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „Koral” z Kamienia oraz solistek: Haliny Romanowskiej ze Żmudzi i Emilii Gryniuk z Sielca. Gwiazdą wieczoru była dobrze znana i ceniona przez publiczność Halina Frąckowiak. Artystka, jak zwykle, swoim występem zauroczyła uczestników spotkania oraz ku ich radości dała możliwość wspólnego śpiewu.

Starostwo Powiatowe w Chełmie po raz drugi zorganizowało tego typu wydarzenie. Doświadczenie zdobyte w ubiegłym roku zostało potwierdzone podczas tegorocznej uroczystości.

Wszyscy uczestnicy zgodnie podkreślają, że to świetny moment do spotkania w świątecznym klimacie, poznania nowych ludzi, integracji i pielęgnowania istniejących już przyjaźni. Biały opłatek zaś i wzajemne życzenia stają się nieodzowną pomocą w zwróceniu uwagi na to, co w życiu najważniejsze. Gwarantują też wsparcie w budowaniu mostów, a wyrażane serdeczności i deklaracje wzajemnej troski na progu Nowego 2019 Roku motywują do realizacji marzeń i planów.

KK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe