Nowy zastępca dyrektora w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

  • 07.01.2019, 10:46
  • RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Nowy zastępca dyrektora w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego UM Województwa Lubelskiego
Michał Suchodolski ma 35 lat. W 2007 roku ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów z zakresu podstaw prawno-ekonomicznych procesu inwestycji również w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Michał Suchodolski obsługą funduszy unijnych zajmuje się od 2007 roku. Początkowo jako pracownik Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, następnie pracownik samorządowy (Gmina Niemce i Gmina Wólka) oraz koordynator wielu projektów społecznych i infrastrukturalnych. Od samego początku (tzn. od 2013 roku) uczestniczył w pracach mających na celu utworzenie Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz projektów realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

RP Marszałka Województwa Lubelskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe