Spotkanie opłatkowo-noworoczne w Gminie Wierzbica

  • 28.12.2018, 16:20
  • UG Wierzbica
Spotkanie opłatkowo-noworoczne w Gminie Wierzbica UG Wierzbica
Dnia 28 grudnia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzbica odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne, na którym życzenia złożyli sobie przedstawiciele władz samorządowych, Radni Rady Gminy Wierzbica, sołtysi, reprezentanci instytucji działających na terenie Gminy Wierzbica, w tym: placówek oświatowych, ośrodka pomocy społecznej, bibliotek, domów kultury, przedsiębiorstw oraz księża z tutejszych parafii.

Uroczystość rozpoczęła Wójt Gminy Wierzbica Zdzisława Deniszczuk, która złożyła życzenia wszystkim przybyłym, następnie modlitwę poprowadził proboszcz wierzbickiej parafii ks. Krzysztof Proskura. Do życzeń przyłączył się także Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Muszański. Wspólne łamanie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń zwieńczyły spotkanie.

UG Wierzbica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe