Rejowiec: Wielka Sylwestrowa Fiesta

  • 20.12.2018, 13:24
  • red.
Rejowiec: Wielka Sylwestrowa Fiesta pixabay.com
Wszem Mieszkańcom Gminy Rejowiec i każdej rodzinie z osobna ogłaszamy, że 31 grudnia Roku Pańskiego 2018 wieczorem, o godzinie 21.00 przed Pałacem Zaleskich rozpocznie się Wielka Sylwestrowa Fiesta.

W programie Sylwestra przewidujemy m.in.: występ zespołu „Histon”, pieczenie kiełbasek, tańce na wolnym powietrzu, puszczanie kolorowych baloników i inne uciechy. A o godzinie zero wystrzelą szampany i race ogniste rozświetlą nasz festyn.

W tak podniosłym momencie nie może zabraknąć Państwa Sołtysów, delegacji Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń regionalnych i wszelkiego stanu oraz wieku Mieszczan Rejowieckich, a także Mieszkańców Naszych Sołectw.

Uświęćmy we wspólnocie to ważne w dziejach Rejowca wydarzenie!

Burmistrz Rejowca – Tadeusz Górski i Rada Miejska w Rejowcu.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe