Hrubieszów: Wspólna wigilia w mieście

  • 20.12.2018, 11:42
  • red.
Hrubieszów: Wspólna wigilia w mieście pixabay.com
Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska zaprasza mieszkańców na pierwsze spotkanie opłatkowe, które odbędzie się na miejskim deptaku w piątek 21 grudnia o godz. 15.30. W centrum miasta już od rana będą rozbrzmiewać kolędy. Od godz. 9.00 podczas jarmarku organizowanego przez Gminę Hrubieszów będzie można nabyć świąteczne prezenty, bożonarodzeniowe dekoracje i ozdoby choinkowe.

– Do tej pory podobne wieczerze z udziałem najbardziej potrzebujących rodzin odbywały się w Hrubieszowskim Domu Kultury. W radosne przeżywanie Bożego Narodzenia chcemy włączyć większą liczbę naszych mieszkańców i zaprosić do wspólnego świętowania wszystkich zainteresowanych – tłumaczą pomysłodawcy i organizatorzy wydarzenia. Dodają, że jeśli inicjatywa spodoba się mieszkańcom i gościom takie spotkania będą odbywać się również w kolejnych latach.

W programie przewidziano: życzenia od władz samorządowych, wspólną modlitwę pod przewodnictwem proboszcz parafii pod wezwaniem św. Mikołaja ks. Wiesława Oleszka oraz dzielenie się opłatkiem. Nie zabraknie również smakowania świątecznych potraw.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe