Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość: 100 choinek na 100-lecie Niepodległości

  • 18.12.2018, 14:32
  • RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość: 100 choinek na 100-lecie Niepodległości pixabay.com
W najbliższy piątek i sobotę Zarząd Województwa Lubelskiego przekaże mieszkańcom regionu piękne choinki. Łącznie zostanie przekazanych 400 drzewek, po 100 sztuk na każde z miast, w których będą rozdawane.

Akcja odbędzie się w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i w Zamościu. Aby otrzymać drzewko trzeba będzie przynieść dary, w postaci żywności długoterminowej. Dary zostaną przekazane organizacjom, które na co dzień pomagają osobom potrzebującym w poszczególnych miastach. 

Chełm, Plac Łuczkowskiego, 21 grudnia 2018 r. - piątek od godziny 10.00. Zebrane dary żywnościowe, takie jak: cukier, mąka, mleko, ryż, makaron, kasze itp. zostaną przekazane Bractwu św. Alberta w Chełmie. 

Zamość, Rynek Wielki, 22 grudnia 2018 r. - sobota od godziny 10.00. Zebrane dary żywnościowe, takie jak: cukier, mąka, konserwy i mleko UHT zostaną przekazane Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. 

Biała Podlaska, ul. Warszawska 14, 22 grudnia 2018 r. - sobota od godziny 9.00. Zebrane produkty spożywcze będą przekazane do Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej. 

Lublin, Plac Teatralny, 22 grudnia 2018 r. - sobota o godz. 10.00. Zebrane produkty spożywcze będą przekazane do Caritas i Bractwa św. Alberta w Lublinie.

RP Marszałka Województwa Lubelskiego
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe