Gmina Wierzbica: Spotkanie opłatkowe

  • 15.12.2018, 17:20
  • Redakcja PL
Gmina Wierzbica: Spotkanie opłatkowe UG Wierzbica
Okres przedświąteczny to czas wspólnych spotkań, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Zgodnie z tradycją mieszkańcy gminy Wierzbica spotkali się w Wiejskich Domach Kultury w Syczynie, Wierzbicy i Chylinie, aby wspólnie kolędować.

Na uroczystości przybyli: Piotr Deniszczuk – Starosta Powiatu Chełmskiego, Zdzisława Bożena Deniszczuk – Wójt Gminy Wierzbica, Zdzisław Muszański – Przewodniczący Rady Gminy Wierzbica, Krzysztof Szeliga – Vice Przewodniczący Rady Gminy Wierzbica, Anna Socha – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzbicy, ks. Krzysztof Proskura – proboszcz Parafii w Wierzbicy, radni i sołtysi.

Podczas uroczystości Piotr Deniszczuk – Starosta Powiatu Chełmskiego złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczne oraz dokonał podsumowania mijającego roku, przedstawił także plany na przyszły rok. Zdrowych i wesołych świąt życzyła również gospodarz gminy – Wójt Zdzisława Bożena Deniszczuk. Podczas tak ważnego spotkania nie zabrakło również miejsca na Słowo Boże wygłoszone przez księdza z parafii w Wierzbicy, który również przekazał uczestnikom spotkania najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne. Do życzeń przyłączyli się także przedstawiciele Rady Gminy.

Za przygotowanie spotkania podziękowano Kołom Gospodyń Wiejskich w Wierzbicy, Chylinie i Syczynie oraz strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicy.

Redakcja PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe