Teatr im. J. Osterwy w Lublinie: Najlepsze zdjęcie teatralne 2018

  • 12.12.2018, 10:09
  • Barbara Żarinow
Teatr im. J. Osterwy w Lublinie: Najlepsze zdjęcie teatralne 2018 Malwina Adaszek
Z radością dzielimy się informacją, że zdjęcie naszej graficzki i fotografki Malwiny Adaszek, które powstało podczas prób do spektaklu „Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające”, okrzyknięto najlepszym zdjęciem sezonu 2017/2018.

Zdjęcie Malwiny Adaszek zwyciężyło w Konkursie Fotografii Teatralnej Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego. Jury wybrało najlepszą fotografię spośród 1400 nadesłanych prac.

Jury, w składzie: Dariusz Kosiński, Magdalena Maciejewska, Chris Niedenthal, Agnieszka Olszewska i Agnieszka Wanicka, jednogłośnie wybrało zdjęcie Malwiny Adaszek „Przygotowania do spektaklu Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające (w teatralnym magazynie)” z Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, wskazując, że autorka w swoim zdjęciu dokonała „obrazowej syntezy atmosfery teatralnej roku 2018”.

Jednocześnie zapraszamy na spektakl „Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające”, który w naszym teatrze zagramy:

14 i 15 grudnia o godz. 20.00, 16 grudnia o godz. 17:00, oraz w noc sylwestrową 31 grudnia o godz. 18.00 i 21.00.

Barbara Żarinow

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe