Praliny z Fabryki Cukierków „Pszczółka” wyróżnione nagrodą

  • 11.12.2018, 10:05 (aktualizacja 11.12.2018, 10:18)
  • ROmedia
Praliny z Fabryki Cukierków „Pszczółka” wyróżnione nagrodą ROmedia
Praliny „Czekoladowe Sympatie” z Fabryki Cukierków „Pszczółka” zostały wyróżnione nagrodą „100% polski produkt”. Inicjatywa ma pomóc w dobrym wyborze konsumentom, którzy stawiają na gospodarczy patriotyzm. Nagrodzone firmy będą mogły używać logotypu „100% polski produkt”.

Takie oznaczenie da konsumentom pewność, że wspierają zakupami polską gospodarkę. Przy ocenie produktów zgłoszonych do konkursu uwzględniane były przede wszystkim: lokalizacja produkcji, pochodzenie materiałów i surowców, dynamika sprzedaży i rozwoju firmy, marka produktu, a także strategia promocji i sprzedaży produktu oraz jego długość życia.

- Jest to dla nas bardzo zaszczytne wyróżnienie. Nagroda „100% polski produkt” to także ważna wiadomość dla konsumentów, którzy dostają potwierdzenie, że wybierając rodzime produkty otrzymują nie tylko sprawdzoną, wysoką jakość, ale i realnie wspierają narodową gospodarkę – mówi Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”, Sp. z o.o. w Lublinie.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” jest jednym z największych w Polsce producentów cukierków. Od ponad 65 lat w Lublinie powstają karmelki, a od roku w jednej z najnowocześniejszych fabryk słodyczy w Polsce, produkowane są cukierki czekoladowe, praliny,toffi i galaretki. Do dotychczasowych flagowych produktów „Pszczółki” w postaci: „Mieszanki Imieninowej”, „Coffee Amo”, „Jogusiów” czy „Miętowych Lubelskich”, dołączyły takie nowości jak: „Czekoladowe Sympatie”, „Michaśki”, „Trufle”, „Pychałki”, „Chochliki”, galaretki: „Słoneczne” i „Tęczowe”. Wszystkie te produkty cieszą się powodzeniem u klientów. „Pszczółka” należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA i w całości jest polską firmą.

Organizatorem plebiscytu promującego polskie firmy jest tygodnik „Do Rzeczy”, a partnerem merytorycznym renomowana firma doradcza PwC. W kapitule oceniającej zgłoszenia od firm (udział był bezpłatny) zasiadali przedstawiciele redakcji, instytutów badawczych, naukowcy i eksperci z Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

ROmedia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe