Politechnika Lubelska: IT Academic Day

  • 11.12.2018, 09:25
  • RP Politechnika Lubelska
Politechnika Lubelska: IT Academic Day pixabay.com
IT Academic Day to okazja do spotkania miłośników branży IT w różnym wieku, bez względu na poziom wiedzy. Konferencja odbędzie się we wtorek, 11 grudnia o godz. 9.00 w sali E 201 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej.

– To wydarzenie jest dla tych, którzy chcą zdobyć aktualną wiedzę w zakresie trendów w branży IT. Zagadnienia przeznaczone są zarówno dla specjalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających przygodę w świecie nowych technologii. Będziemy rozmawiać na temat: programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczanych m.in. przez firmę Microsoft – mówi Grzegorz Maksim, prezes Grupy.Net Politechnika Lubelska.

W tym roku w konferencji wezmą udział firmy: Britenet, Asseco, eLeader&Finanteq, Sollers Consulting, XPLUS, Codete. - Dzięki ich obecności uczestnicy mogą zapoznać się ze ścieżkami rozwoju w branży informatycznej. Przygotowany jest cykl prelekcji poprowadzonych przez specjalistów IT oraz organizujemy informatyczne targi pracy. Będzie można zostawić CV oraz poznać oczekiwania pracodawców wobec kandydatów – informuje Anna Mazur-Sokół z Biura Karier.

Odbędą się również szkolenia z kształtowania umiejętności miękkich, budowania wizerunku i rozwoju kariery w branży IT.

Na uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami.

RP Politechnika Lubelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe