Wierzbica: „Nasz Idol” – pierwsza edycja muzycznego konkursu w Szkole Podstawowej

  • 07.12.2018, 10:47 (aktualizacja 07.12.2018, 17:43)
  • Redakcja PL
Wierzbica: „Nasz Idol” – pierwsza edycja muzycznego konkursu w Szkole Podstawowej SP w Wierzbicy
6 grudnia, w Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbyła się pierwsza edycja muzycznego konkursu pn. „Nasz Idol”. W dniu wspomnienia świętego Mikołaja, wyjątkowego show młodych talentów, artystycznych zmagań artystów i ogromu dobrej zabawy doświadczyła cała szkolna społeczność .

„Nasz Idol” to pierwsza edycja muzycznego konkursu w Szkole Podstawowej w Wierzbicy. Pomysłodawczynią wydarzenia jest Marzena Karpowicz, nauczycielka muzyki.

W eliminacjach poprzedzających główną część konkursu wzięło udział ponad 150 osób. 6 grudnia, przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiło ponad dwudziestu artystów. Do finału weszły dwie grupy: Tercet dziewcząt z piosenką „Tamta dziewczyna” i Duet dziewcząt z piosenką „Byle jak” oraz czworo uczniów: Gabriel Kloc, Aleksandra Kucharska, Kacper Czochara i Eryka Psuja.

Szkolnego Idola wygrali: Oliwia Grabowicz i Wiktoria Sudół oraz solista Kacper Czochara.

Wójt gminy Wierzbica Bożena Deniszczuk brała udział w pracach jury.

Redakcja PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe