„Pszczółka” wspiera polskie dzieci na Ukrainie

  • 05.12.2018, 10:01
  • ROmedia
„Pszczółka” wspiera polskie dzieci na Ukrainie ROmedia
Fabryka Cukierków „Pszczółka” przekazała dary na rzecz Mikołajkowej Zbiórki dla dzieci z Ukrainy. Paczki ze słodyczami zostaną następnie ofiarowane najbardziej potrzebującym polskim rodzinom żyjącym w Nowowołyńsku.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc polskim dzieciom na Wschodzie. Zawsze z wielką chęcią uczestniczymy w takich akcjach. Mamy nadzieję, że nasze cukierki osłodzą najmłodszym ten magiczny, grudniowy czas – mówi Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”.

Akcji patronuje sklep Polska Marka oraz Krzysztof Kołtun, polski poeta poruszający tematykę kresową. Organizatorzy zbiórki do dnia 13 grudnia przyjmują dary w postaci: słodyczy, trwałych artykułów żywnościowych, bajek oraz zabawek.

ROmedia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe