ACK UMCS „Chatka Żaka”: Mikołajkowe spotkanie integracyjne

  • 04.12.2018, 11:42
  • Biuro RP UMCS
ACK UMCS „Chatka Żaka”: Mikołajkowe spotkanie integracyjne Biuro RP UMCS
6 grudnia, o godz. 18:00 w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” (Lublin, ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Mikołajkowe spotkanie integracyjne „Sprezentuj sobie kumpla”. Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS w Lublinie.

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich lubiących dobrą zabawę oraz drużynowe gry planszowe. Podczas wydarzenia będzie można zagrać w wiele ciekawych gier zapoznawczo-integracyjnych i karcianych, podzielonych na kategorie – filmy, seriale, fantasy oraz sport. Wspólne granie ułatwi nawiązywanie nowych znajomości.

Podczas spotkania organizowana będzie zbiórka zabawek dla pacjentów z oddziału onkologicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Biuro RP UMCS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe