Hrubieszów: „Mikołajowi” wolontariusze poszukiwani

  • 26.11.2018, 10:55 (aktualizacja 26.11.2018, 11:05)
  • https://ias24.eu
Hrubieszów: „Mikołajowi” wolontariusze poszukiwani pixabay.com
Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie zaprasza do udziału w tegorocznej zbiórce żywności i kweście na rzecz potrzebujących dzieci. W tym roku akcja pod hasłem „Mikołaje są wśród nas” odbędzie się w czwartek 29 i piątek 30 listopada.

Pierwsi wolontariusze, którzy będą zbierać artykuły spożywcze i dobrowolne datki pieniężne, już są, ale lista jeszcze nie jest zamknięta. Osoby, które chciałyby się włączyć w przeprowadzenie akcji, mogą w tej sprawie kontaktować się telefonicznie pod numerem: 663 779 543.

Organizatorzy zbiórki mają nadzieję, że mieszkańcy Hrubieszowa będą równie hojni jak podczas poprzednich akcji. W ubiegłym roku przekazali w sumie ponad 610 kilogramów darów.

Zgodnie z regulaminem akcji, żywność i inne dary rzeczowe oraz pieniądze będą przeznaczone na pomoc dla potrzebujących dzieci, młodzieży i rodzin z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego oraz sfinansowanie wyjazdu edukacyjno-rekreacyjnego.

https://ias24.eu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe