Starosta chełmski ponownie obdarzony zaufaniem

  • 22.11.2018, 13:16 (aktualizacja 22.11.2018, 13:25)
  • Redakcja PL
Starosta chełmski ponownie obdarzony zaufaniem https://www.facebook.com/piotr.deniszczuk
Na stanowisko starosty chełmskiego zgłoszono jedną kandydaturę – Piotra Deniszczuka, na którego zagłosowali radni. 21 listopada na pierwszej sesji Rady Powiatu wybrano także wicestarostę, przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady oraz Zarząd Powiatu.

W przemówieniu inauguracyjnym starosta Piotr Deniszczuk podkreślał, że „Tam, gdzie zaczyna się interes mieszkańców powiatu, kończy się interes sił politycznych”. Na swojego zastępcę starosta zaproponował Jerzego Kwiatkowskiego.

Radni głosując jednogłośnie wybrali na przewodniczącego rady Jarosława Walczuka. Funkcję wiceprzewodniczących rady będą pełnili: Andrzej Zając i Ireneusz Czmuda.

Rada wybrała Zarząd Powiatu. W jego skład obok starosty i wicestarosty weszli: Dorota Łosiewicz, Grażyna Szykuła i Damian Wierak.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przemysław
Przemysław 26.11.2018, 10:04
Gratuluję sukcesów i życzę powodzenia w kolejnych latach pracy!

Pozostałe