Sztab LITPOLUKRBRIG przeprowadza trening sztabowy pk. BRAVE BOSS

  • 16.11.2018, 11:07
  • Oleksandr Gain - oficer prasowy
Sztab LITPOLUKRBRIG przeprowadza trening sztabowy pk. BRAVE BOSS LITPOLUKRBRIG
Personel Dowództwa Litewsko-Polsko-Ukraińskiej Brygady im. Wielkiego Hetmana Konstantego Ostrogskiego bierze udział w treningu sztabowym pk. BRAVE BOSS, który rozpoczął się 12 listopada 2018 roku na terenie LITPOLUKRBRIG.

Przedsięwzięcie szkoleniowe ma na celu zintegrowanie personelu Brygady w strukturze stanowiska dowodzenia, zgranie i koordynację pomiędzy sekcjami.

W ramach scenariusza treningu, uczestnicy działają w środowisku operacji stabilizacyjnej na terenie fikcyjnego państwa. Oficerowie sztabu przeciwdziałają zagrożeniom hybrydowym ze strony nieprzyjaciela. W trakcie treningu BRAVE BOSS litewscy, polscy i ukraińscy oficerowie uczestniczą w szeregu wykładów służących pogłębianiu wiedzy i umiejętności z zakresu wojskowego procesu decyzyjnego. 

Warto wspomnieć, że na potrzeby treningu dowódczo-sztabowego BRAVE BOSS, batalion dowodzenia Wielonarodowej Brygady rozwinął stanowisko dowodzenia LITPOLUKRBRIG.

Oleksandr Gain - oficer prasowy

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe