„Przedszkolaki dla Wolności” – gala z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

  • 08.11.2018, 11:24
  • BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
„Przedszkolaki dla Wolności” – gala z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości pixabay.com
Uroczysta gala z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Przedszkolaki dla Wolności” odbędzie się w najbliższy piątek (9 listopada) o godz. 10:00 w Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

W wydarzeniu uczestniczyć będą m.in. Prezydent Krzysztof Żuk, Arcybiskup Stanisław Budzik, czy przedstawiciele Lubelskiego Kuratoria Oświaty. Gala wpisuje się w lubelskie obchody stulecia niepodległości Polski „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”.

Bogaty program artystyczny - taneczny, recytatorski, teatralny, performance wraz z chórem i solistami ukaże wiedzę dzieci o Niepodległej Polsce, wskaże rolę domu rodzinnego i przedszkola w kształtowaniu tożsamości narodowej i postawy patriotycznej. Fabuła i wystawy towarzyszące koncertowi pozostają w ścisłym związku z naszym miastem, aby umożliwić dzieciom rozpoczęcie poznawania świata od tego, co im znane i bliskie. Przedsięwzięcie będzie wyjątkowe również dlatego, że w jego organizację zaangażowane są wszystkie 66 przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Miasto Lublin. Cały spektakl uświetni udział Orkiestry Wojskowej z Lublina.

BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe