Powiat chełmski: Liderka Kobiecej Aktywności 2018 – wójtem gm. Wierzbica

  • 05.11.2018, 12:53
  • Redakcja PL
Powiat chełmski: Liderka Kobiecej Aktywności 2018 – wójtem gm. Wierzbica https://www.facebook.com/deniszczuk
W drugiej turze wyborów wygrała Zdzisława Bożena Deniszczuk. Za swoją działalność w lipcu bieżącego roku podczas X Forum Kobiet została uhonorowana tytułem Liderki Kobiecej Aktywności przyznanym przez Stowarzyszenie Bona Fides. Teraz zostanie nowym wójtem gminy Wierzbica.

Zdzisława Deniszczuk zdobyła 1322 głosy (54,76 proc.). Tym samym pokonała swojego kontrkandydata Bogusława Żelechowskiego, który otrzymał ich 1092 (45,24 proc.).

Nowy wójt dziękując za zaufanie i oddane głosy pragnie jak najszybciej poświęcić się pracy na rzecz gminnej społeczności. Planów i ambicji nie brakuje.

Program działalności zawiera m.in.: dbałość o drogi i bezpieczeństwo; pozyskiwanie środków zewnętrznych będących gwarantem rozwoju; współpracę samorządu gminy z samorządami powiatu i województwa; tworzenie funduszu sołeckiego; wsparcie finansowe dla KGW, OSP, klubów sportowych, grup kształtujących życie społeczne; zapewnienie opieki społecznej poprzez warsztaty terapii zajęciowej, świetlicę socjoterapeutyczną i pomoc żywnościową.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe