LubApple na targach FruitAttraction w Madrycie

  • 30.10.2018, 12:27
  • Redakcja PL
LubApple na targach FruitAttraction w Madrycie romedia
Firma LubApple, jeden z czołowych producentów owoców w Polsce wzięła udział w Międzynarodowych Targach Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION 2018 w Madrycie.Efektem będą nowe kontrakty do krajów północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FruitAttraction to jedno
z najważniejszych wydarzeń w branży owocowo-warzywnej, w którym biorą udział wystawcy m.in.: z Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. W tegorocznej, dziesiątej już edycji, przez trzy dni swoje usługi prezentowało ponad 1600 firm z 120 krajów całego świata. Targi co roku gromadzą niemal 60 tys. odwiedzających.

Tegoroczna, nadzwyczajna obfitość jabłek i owoców miękkich w Polsce, ale także w Europie sprawiła, że cała branża szuka odbiorców. Udział weFruitAttraction to znakomita okazja, aby pozyskać nowe zagraniczne kontrakty. Od kilku lat ściśle współpracujemy z rynkiem hiszpańskim, gdzie eksportujemy swoje owoce, ale liczyliśmy też na to, że dzięki tym targom będziemy mogli nawiązać jako LubApple ścisłą współpracę z handlowcami z południowej Europy, północnej Afryki i Bliskiego Wschodu m.in: Portugalii, Maroka, Tunezji, Egiptu, Izraela czy Dubaju- mówi Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o.o.

W tegorocznej edycji targów LubApple zaprezentowało kilka najbardziej popularnych odmian jabłek, m.in.: Golden, Gala, Red Jonaprinceoraz Idared. Polskie stoisko narodowe, na którym wystawiała się lubelska firma cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli firm handlowych i hurtowników, gdyż nasz kraj to jeden z największych producentów jabłek w Europie.

- Organizatorzy targów w Madrycie podkreślają, że jest to najbardziej wydajne spotkanie międzynarodowe pod względem rozpoznania popytu i podaży świeżych produktów. Dla nas to była doskonała okazja do inicjowania i rozwijania transakcji handlowych z naszymi partnerami – podsumował prezes Chołyk.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe