Creative Business Cup

  • 17.10.2018, 11:23
Creative Business Cup pixabay.com
W dniu 19 października odbędą się finały krajowe konkursu startupowego Creative Business Cup. W siedzibie akceleratora eduLAB przy ul. Nałęczowskiej 14 w godzinach 11 – 18 zagoszczą młodzi przedsiębiorcy, którzy zawalczą o bilet uprawniający do reprezentowania Polski podczas finałów globalnych Creative Business Cup w Kopenhadze – jednej z największych europejskich konferencji i konkursu dla młodych, innowacyjnych firm z branży kreatywnej.

Do konkursu zgłosiły się 34 projekty, spośród których komisja wybrała 19, by zawalczyły w wielkim finale. W gronie finalistów znajduje się ArtApp tworzony przez Mateusza Kierepkę (twórca giełdowej spółki MedApp S.A. wartej ponad 100 mln zł). Zaprezentują się również dwaj lubelscy potentaci – nexBIO oraz Plantalux. Z naszego regionu zobaczyć będzie można dodatkowo: Akanza, Jobllegro, MOBISCHOOL. Na wydarzeniu będą również obecni Anima, Perkspotting, Hotailors i inni młodzi przedsiębiorcy. W komisji finałów krajowych zasiądą między innymi: Maks Stempniewicz (Microsoft for Startups na region Europy Środkowo – Wschodniej), Mateusz Kozłowski (Microsoft Regional Director), Olena Kholikova (Startberry), Justyna Świszcz (Manager AIP) i inni. Zwycięzca otrzyma w pełni sponsorowany przez Miasto Lublin wyjazd na finały w Kopenhadze, podczas których zawalczy o miano najbardziej kreatywnego startupu globu. Lubelacy potrzebują rzetelnych informacji na temat rozwoju gospodarczego regionu. Podczas finałów krajowych Creative Business Cup pojawią się wszystkie istotne kwestie dotyczące inteligentnego przemysłu.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe