Seniorzy zaśpiewają we Włodawie

Seniorzy zaśpiewają we Włodawie UM Włodawa
Śpiewać może każdy i w każdym wieku! Udowadniają to uczestnicy Seniorskiej Jesiennej Ballady. Kolejna, trzecia edycja, odbędzie się 14 października we Włodawie.

Pomysłodawcą spotkania jest Pani Irena Rutkowska, przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów I Inwalidów we Włodawie. Impreza, która na celu aktywizację osób starszych, zapobieganie wykluczeniu społecznej i marginalizacji starszego pokolenia od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Chętnie uczestniczą w niej zespoły z całej Polski. Nie inaczej będzie w tym roku.

Swój udział zapowiedzieli już artyści min. z Kutna, Kraśnika, Warszawy, Zamościa, Kozienic i Hrubieszowa. Organizatorzy przewidują, że w tym roku przed włodawską publicznością zaprezentuje się około 20 grup seniorów. Seniorska Jesienna Ballada jest wydarzeniem wyjątkowym, dlatego warto już dziś zarezerwować czas aby wziąć w nim udział. Zespoły i solistów zainteresowanych występem podczas tegorocznego spotkania zachęcamy do kontaktu z Oddziałem Rejonowym Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie.

Do udziału w III Seniorskiej Jesiennej Balladzie serdecznie zapraszają: Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński i Prezydium Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów we Włodawie.

źródło: Urząd Miasta Włodawa

Panorama Lubelska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe