II Wschodnie Forum Biznesu

II Wschodnie Forum Biznesu www.wschodnieforumbiznesu.eu
Możliwości rozwoju i inwestycji regionu lubelskiego oraz całego makroregionu Polski Wschodniej będą jednym z tematów wystąpień i dyskusji uczestników zbliżającego się II Wschodniego Forum Biznesu.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele samorządów regionalnych i lokalnych z terenu Polski Wschodniej, ministerstw związanych z rozwojem gospodarczym, członkowie izb przemysłowo-handlowych, ambasadorowie, konsulowie, ekonomiści ds. rynków międzynarodowych oraz przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Mołdawii, Chin, Indii, Włoch, Francji, ZEA, Arabii Saudyjskiej, Afryki w tym Angoli.

 

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie procesu sieciowania podmiotów rynkowych, mające na celu realizację wspólnych pomysłów i projektów biznesowych, wpływających na rozwój gospodarek regionalnych województw Polski Wschodniej. Kluczowym elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania uczestników w formule „Business2Business” oraz „Business2Administration”. Uzupełnieniem części praktycznej będą dyskusje na temat dobrych praktyk oraz wizyty studyjne w firmach.

 

II Wschodnie Forum Biznesu odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Organizatorami wydarzenia są Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej oraz Dom Polski Wschodniej w Brukseli.

 

Rejestracji można dokonać na stronie www.wschodnieforumbiznesu.eu.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe